Zales - místo k setkávání a odpočinku ve valešské přírodě

Uprostřed přírody, kde lišky dávají dobrou noc..


vytváříme prostor k setkávání i odpočinkuNašim cílem je na klidném místě v přírodě postavit chatu se zázemím. Ta poslouží především jako společný prostor ke trávení času s přáteli i jako prostor k vaření. Inspirovat vás mohou recepty našich předků, od nichž jsme převzali konceptuální řešení staveb: sdílený oheň, společné teplo a přátelé.

Součástí bude i několik přírodních obydlí v ústraní, které nabídnou základní vybavení a soukromí k nerušenému odpočinku. Každé obydlí poskytne dvě postele, stůl a úložný prostor. Za chladných večerů se o teplo postarají krbová kamna.


CHCI SE STAVIT
Se správnými lidmi na správném místě


Společně utváříme místo, kde potkáš lidi se stejnými zájmy. Kde můžeš posedět u večerního ohně s přáteli. Tvořit. Užívat si chvíle kdy děláš jen to, co ti dává smysl, protože tě to baví a budeš to dělat tak dlouho, dokud budeš chtít.Tohle je svoboda. Zastav se. Příroda dokáže člověka naplnit, dodat mu klid a energii na tvé další cestě.


Se správnými lidmi na správném místě


Společně utváříme místo, kde potkáš lidi se stejnými zájmy. Kde můžeš posedět u večerního ohně s přáteli. Tvořit. Užívat si chvíle kdy děláš jen to, co ti dává smysl, protože tě to baví a budeš to dělat tak dlouho, dokud budeš chtít.Tohle je svoboda. Zastav se. Příroda dokáže člověka naplnit, dodat mu klid a energii na tvé další cestě."Spojeni s přírodou. A to doslova."

Najdi si čas pro sebe. Odejdi do hor. Rozjímej v lese nebo na louce, někam jdi. V tichu noci se zaposlouchej do šumu stromů, když budeš usínat pod hvězdami. Slabý proud vody ze studánky razí cestu pod lesním zákoutím, které se momentálně stalo tvým útočištěm. Jen příroda, chatka a ty. Tak dlouho, jak potřebuješ.Tvoříme, co máme rádi
a prospíváme tím i ostatním

CHCI SE ZAPOJIT

Facebook Zales