Ponořit se do ledové vody..


V klidu a ještě si to užít. Objev sktyté možnosti svého těla a mysli.
Na vlastní kůži si vyzkoušej, že “všechno je jen v hlavě”.


Naučíme Tě metody, se kterými dokážeš zvládnout i ty největší životní překážky a výzvy pomocí nastavení mysli.


Do ledové vody chodíme v krásném prostředí beskydské přírody a Moravského krasu. Protože zanoření v přírodě je vždycky jedinečným zážitkem, který dává tvému pobytu v ledové vodě přidanou hodnotu.Co Ti kurz přinese?


Cesta dechu

Seznámíme tě s uceleným systémem práce s dechem, na kterém děláme už nekolik let. Nedozvíš se tedy jen o způsobu, který využívá Wim Hof metoda. Během kurzu tě budeme provázet Cestou dechu, na které se budeš učit dech používat,. Začneš si více zvědomovat jeho potenciál a jakým způsobem můžeš využíva jeho sílu. Díky dechu pak můžeš načerpat energii, zlepšit svou kondici, zregenerovat a mnoho dalšího.


MÁM ZÁJEM O KURZ


Krok za krokem


Rozvíjet tyto tři prvky nám umožňuje vystavování se chladu, který přináší zdraví našemu tělu a nové zkušenosti naší mysli.


Struktura kurzu

Kurzem vás provede Roman Štefek, trenér NLP a Lukáš Urban.
Do ledové vody učíme lidi nořit již více než 4 roky.


Jednodenní kurz

Kurz probíhá od 9:30 do 17:00h a je vhodný i pro začátečníky a naprosté zimomřivce.

Probíhá v menším počtu s důrazem na individuální přístup. Každému se věnujeme tak, aby vše pochopil.


Víkendový kurz

Na víkendových kurzech jdeme víc do hloubky. Intenzivněji praktikujeme cvičení v oblasti mysli, chladu i dechu. Mrkněte na Vystav se chladu 2.

 


Program kurzu


9:30 - Přivítání a začátek kurzu

09:45 - Mysl a neuroplasticita
10:30 - Jak se přenastavit, praktická část

11:30 - Emoční procesy a techniky

12:00 - Přestávka na oběd

13:00 - Síla dechu - úvodní slovo
13:15 - Cesta dechu - systematická práce s dechem
15:45 - Příprava na zanoření

16.30 - Zážitek v ledové vodě :-)

17:00 - Zakončení kurzu a volná diskuze..


Přes 900 spokojených přeživších


 • "Pánové upřímně ještě v neděli ráno jsem hledal důvod, který Vám napíšu, že nedorazím, dokonce mi tekla krev z nosu, ale byl jsem nesmírně rád, že jsem to dal. Zanoření bylo super, ale byla to jen drobná třešnička na dortu toho co se událo před tím. Informace a dýchání všechno mě zaujalo a jsem toho plný. Hledám superlativy kterými bych ten kurz častoval, ale nechám to na prostém DÍKY. Bylo mi ctí Vás poznat a doufám, že jsme se neviděli naposledy."

  Jaroslav Mauler

 • "Kurz byl pro mě silným zážitkem a posunul mě o velký kus vpřed. Proto bych rád motivoval další lidi, aby se ho taky zúčastnili a změnili svůj pohled na chlad a zimu. Přeju hodně spokojených účastníků a díky, že dáváte lidem možnost vyzkoušet si tuhle skvělou metodu."

  Patrik Zouhar

 • "Děkuji za parádní víkend - Romanovi, Lukášovi i Ondrovi...Byla to pecka! Jsem z víkendu opravdu moc nadšená, moc mi dal, posunul mé hranice. Já jsem velký zmrzlík, spím v ponožkách, stále studené ruce i nohy , proto jsem do toho šla, abych tohle změnila a věřím, že díky vodě jsem na správné cestě. To co se mi zdálo nemožné, se stalo skutečností a ještě teď nemůžu uvěřit, že jsem zvládla 2 x ponor do zimní Satiny !!! Za to Vám třem velké díky , sobě taky a já jsem odhodlaná pokračovat.

  Moc zdravím a ještě jednou velké DÍKY

  Magdalena Kodajkova

 • "Děkuji za společný nedělní den! Mně osobně se váš kurz nesmírně líbil, vzala jsem si od vás hodně inspirace nejen směrem k ledové vodě, užila jsem si poznání nového a endorfiny na závěr akce také vykonaly svoji práci :) Co mi přišlo opravdu velmi zajímavé, bylo zažití si na vlastní kůži vámi zmiňované léčivé účinky ledové lázně - v Sázavě jsem nechala svoje nachlazení, po rýmě už poté nebylo ani památky a co mi připadalo ještě zajímavější - po koupeli mi došlo, že můžu zcela volně hýbat krkem, který jsem měla do té doby zatuhlý a nemohla jsem dost dobře otočit hlavu."

  Šárka Knotková

 • "Moc děkuji za nevšední a nezapomenutelný zážitek, moc jsem si to v sobotu užila. Doma moje nadšení oslovilo i manžela, věřím, že se brzy potkáte na nějakém dalším workshopu. :)"

  Marcela Chvátalová

 • "Odpoveď na otázku: "tak jaký to bylo?" Né, že bych přestala milovat teplo, ale už vím, že studenou vodu přežiju. Je to určitý psychologický a vývojový milník :-) Další překonaný srach, další otevřené možnosti. Zkušenost, která se může hodit. Díky za to :-)"

  Míša Sochorová

 • "Moc děkuji za super príma neděli kterou jsem mohla s vámi strávit. Naučila jsem se díky vám spoustu nových věcí a posunula svoje hranice zase o kousiček dal :-))) Díky za príma den. Budu se těšit na nějakou další společnou akci :-)

  Lucia Straňavová


Statistika našeho kurzu

Kurzy děláme převážně v Moravském Krasu a Beskydech.

MRKNI NA DALŠÍ REFERENCECena


1 700 Kč / osoba


Místa a termíny kurzu19.10.2024 - Beskydy


Hotel Rajská bouda v Malenovicích (mapa)


20.10.2024 - Moravský Kras


Hotel Skalní Mlýn v Blansku (mapa)
Dopravu je možné řešit spolujízdou ZDE nebo autobusem z Blanska
Potvrzení rezervace a bližší informace vám pošleme na e-mail.

Těšíme se na vás.
Přihláška