Vystav se chladu - Objevte skryté možnosti Vašeho těla a mysli

Ponořit se do zamrzlého jezera...


Děsí vás to? Nemusí. Naučíme vás metody, se kterými dokážete lépe ovládat své tělo i mysl.
Na vlastní kůži si vyzkoušíte, že “všechno je jen v hlavě”.


Co vám kurz přinese


Schopnost přijímat chlad a jiný diskomfort s radostí

Přenastavíte svou mysl a využijete svých skrytých schopností.

Posílení imunitního systému a zdraví

Pomoc v řešení autoimunitních chorob a psychických problémů.

Síla dechu a jeho využití pro tělo a mysl

Zvýšíte svou kondici a zbystříte mysl.

Základní principy práce s myslí

Sílu k zvládání obtížných situací.

Odstranění stresu

Posílení sebedůvěry a příliv nové energie.

Krok za krokem


Rozvíjet tyto tři prvky nám umožňuje vystavování se chladu, který přináší zdraví našemu tělu a nové zkušenosti naší mysli.

Proč ledová voda?


Nosíme oblečení, uměle si doma i v práci regulujeme teplotu. Výrazně tak oslabujeme základní funkce těla v přirozeném prostředí
a mechanismy zajišťující přežití. Vedle řady přínosů pro zdraví získáváme vystavováním se chladu dovednosti, které nám pomáhají
zdolat i ty největší překážky pomocí nastavení mysli.

Struktura kurzu


Kurz se skládá z teoretické a praktické části. Oběma vás provede Roman Štefek, certifikovaný NLP trenér a mentální kouč.

Jednodenní kurz

Kurz probíhá od 9:30 do 17:00h. Naučíte se překonávat vlastní limity a zvládnout ledovou vodu s radostí.

Víkendový kurz

Ucelený komplex tréninkových metod a spousta praxe.


Přes 600 spokojených přeživších


 • "Pánové upřímně ještě v neděli ráno jsem hledal důvod, který Vám napíšu, že nedorazím, dokonce mi tekla krev z nosu, ale byl jsem nesmírně rád, že jsem to dal. Zanoření bylo super, ale byla to jen drobná třešnička na dortu toho co se událo před tím. Informace a dýchání všechno mě zaujalo a jsem toho plný. Hledám superlativy kterými bych ten kurz častoval, ale nechám to na prostém DÍKY. Bylo mi ctí Vás poznat a doufám, že jsme se neviděli naposledy."

  Jaroslav Mauler

 • "Kurz byl pro mě silným zážitkem a posunul mě o velký kus vpřed. Proto bych rád motivoval další lidi, aby se ho taky zúčastnili a změnili svůj pohled na chlad a zimu. Přeju hodně spokojených účastníků a díky, že dáváte lidem možnost vyzkoušet si tuhle skvělou metodu."

  Patrik Zouhar

 • "Děkuji za parádní víkend - Romanovi, Lukášovi i Ondrovi...Byla to pecka! Jsem z víkendu opravdu moc nadšená, moc mi dal, posunul mé hranice. Já jsem velký zmrzlík, spím v ponožkách, stále studené ruce i nohy , proto jsem do toho šla, abych tohle změnila a věřím, že díky vodě jsem na správné cestě. To co se mi zdálo nemožné, se stalo skutečností a ještě teď nemůžu uvěřit, že jsem zvládla 2 x ponor do zimní Satiny !!! Za to Vám třem velké díky , sobě taky a já jsem odhodlaná pokračovat.

  Moc zdravím a ještě jednou velké DÍKY

  Magdalena Kodajkova

 • "Děkuji za společný nedělní den! Mně osobně se váš kurz nesmírně líbil, vzala jsem si od vás hodně inspirace nejen směrem k ledové vodě, užila jsem si poznání nového a endorfiny na závěr akce také vykonaly svoji práci :) Co mi přišlo opravdu velmi zajímavé, bylo zažití si na vlastní kůži vámi zmiňované léčivé účinky ledové lázně - v Sázavě jsem nechala svoje nachlazení, po rýmě už poté nebylo ani památky a co mi připadalo ještě zajímavější - po koupeli mi došlo, že můžu zcela volně hýbat krkem, který jsem měla do té doby zatuhlý a nemohla jsem dost dobře otočit hlavu."

  Šárka Knotková

 • "Moc děkuji za nevšední a nezapomenutelný zážitek, moc jsem si to v sobotu užila. Doma moje nadšení oslovilo i manžela, věřím, že se brzy potkáte na nějakém dalším workshopu. :)"

  Marcela Chvátalová

 • "Odpoveď na otázku: "tak jaký to bylo?" Né, že bych přestala milovat teplo, ale už vím, že studenou vodu přežiju. Je to určitý psychologický a vývojový milník :-) Další překonaný srach, další otevřené možnosti. Zkušenost, která se může hodit. Díky za to :-)"

  Míša Sochorová

 • "Moc děkuji za super príma neděli kterou jsem mohla s vámi strávit. Naučila jsem se díky vám spoustu nových věcí a posunula svoje hranice zase o kousiček dal :-))) Díky za príma den. Budu se těšit na nějakou další společnou akci :-)

  Lucia Straňavová

Cena

1 500 Kč / osoba

Místa a termíny kurzu


23.2.2020 Moravský Kras
(mapa)
Hotel Skalní Mlýn
Dopravu je možné řešit spolujízdou ZDE
1.3.2020 Malenovice
(mapa)
Hotel Rajská bouda
8.3.2020 Praha
(mapa)
Hotel Kormorán
Potvrzení rezervace a bližší informace vám pošleme na e-mail.

Těšíme se na vás.Přihláška