Vystav se chladu - Objevte skryté možnosti Vašeho těla a mysli

Ponořit se do ledové vody..


V klidu a ještě si to užít. Objev sktyté možnosti svého těla a mysli.
Na vlastní kůži si vyzkoušej, že “všechno je jen v hlavě”.


Naučíme Tě metody, se kterými dokážeš zvládnout i ty největší životní překážky a výzvy pomocí nastavení mysli.


Do ledové vody chodíme v krásném prostředí beskydské přírody a Moravského krasu. Protože zanoření v přírodě je vždycky jedinečným zážitkem, který dává tvému pobytu v ledové vodě přidanou hodnotu.Co Ti kurz přinese?


Cesta dechu

Seznámíme tě s uceleným systémem práce s dechem, na kterém děláme už nekolik let. Nedozvíš se tedy jen o způsobu, který využívá Wim Hof metoda. Během kurzu tě budeme provázet Cestou dechu, na které se budeš učit dech používat,. Začneš si více zvědomovat jeho potenciál a jakým způsobem můžeš využíva jeho sílu. Díky dechu pak můžeš načerpat energii, zlepšit svou kondici, zregenerovat a mnoho dalšího.


MÁM ZÁJEM O KURZ


Krok za krokem


Rozvíjet tyto tři prvky nám umožňuje vystavování se chladu, který přináší zdraví našemu tělu a nové zkušenosti naší mysli.


Struktura kurzu

Kurzem vás provede Roman Štefek, trenér NLP a Lukáš Urban.
Do ledové vody učíme lidi nořit již více než 4 roky.

Jednodenní kurz

Kurz probíhá od 9:30 do 17:00h a je vhodný i pro začátečníky a naprosté zimomřivce.

Probíhá v menším počtu s důrazem na individuální přístup. Každému se věnujeme tak, aby vše pochopil.


Víkendový kurz

Na víkendových kurzech jdeme víc do hloubky. Intenzivněji praktikujeme cvičení v oblasti mysli, chladu i dechu. Mrkněte na Vystav se chladu 2.


Program kurzu


9:30 - Přivítání a začátek kurzu

09:45 - Mysl, smysl a neuroplasticita
10:30 - Jak se přenastavit, praktická část

11:30 - Emoční procesy a techniky

12:00 - Přestávka na oběd

13:00 - Síla dechu - úvodní slovo
13:15 - Cesta dechu - systematická práce s dechem
15:45 - Příprava na zanoření

16.30 - Zážitek v ledové vodě :-)

17:00 - Zakončení kurzu a volná diskuze..


Přes 700 spokojených přeživších


 • "Pánové upřímně ještě v neděli ráno jsem hledal důvod, který Vám napíšu, že nedorazím, dokonce mi tekla krev z nosu, ale byl jsem nesmírně rád, že jsem to dal. Zanoření bylo super, ale byla to jen drobná třešnička na dortu toho co se událo před tím. Informace a dýchání všechno mě zaujalo a jsem toho plný. Hledám superlativy kterými bych ten kurz častoval, ale nechám to na prostém DÍKY. Bylo mi ctí Vás poznat a doufám, že jsme se neviděli naposledy."

  Jaroslav Mauler

 • "Kurz byl pro mě silným zážitkem a posunul mě o velký kus vpřed. Proto bych rád motivoval další lidi, aby se ho taky zúčastnili a změnili svůj pohled na chlad a zimu. Přeju hodně spokojených účastníků a díky, že dáváte lidem možnost vyzkoušet si tuhle skvělou metodu."

  Patrik Zouhar

 • "Děkuji za parádní víkend - Romanovi, Lukášovi i Ondrovi...Byla to pecka! Jsem z víkendu opravdu moc nadšená, moc mi dal, posunul mé hranice. Já jsem velký zmrzlík, spím v ponožkách, stále studené ruce i nohy , proto jsem do toho šla, abych tohle změnila a věřím, že díky vodě jsem na správné cestě. To co se mi zdálo nemožné, se stalo skutečností a ještě teď nemůžu uvěřit, že jsem zvládla 2 x ponor do zimní Satiny !!! Za to Vám třem velké díky , sobě taky a já jsem odhodlaná pokračovat.

  Moc zdravím a ještě jednou velké DÍKY

  Magdalena Kodajkova

 • "Děkuji za společný nedělní den! Mně osobně se váš kurz nesmírně líbil, vzala jsem si od vás hodně inspirace nejen směrem k ledové vodě, užila jsem si poznání nového a endorfiny na závěr akce také vykonaly svoji práci :) Co mi přišlo opravdu velmi zajímavé, bylo zažití si na vlastní kůži vámi zmiňované léčivé účinky ledové lázně - v Sázavě jsem nechala svoje nachlazení, po rýmě už poté nebylo ani památky a co mi připadalo ještě zajímavější - po koupeli mi došlo, že můžu zcela volně hýbat krkem, který jsem měla do té doby zatuhlý a nemohla jsem dost dobře otočit hlavu."

  Šárka Knotková

 • "Moc děkuji za nevšední a nezapomenutelný zážitek, moc jsem si to v sobotu užila. Doma moje nadšení oslovilo i manžela, věřím, že se brzy potkáte na nějakém dalším workshopu. :)"

  Marcela Chvátalová

 • "Odpoveď na otázku: "tak jaký to bylo?" Né, že bych přestala milovat teplo, ale už vím, že studenou vodu přežiju. Je to určitý psychologický a vývojový milník :-) Další překonaný srach, další otevřené možnosti. Zkušenost, která se může hodit. Díky za to :-)"

  Míša Sochorová

 • "Moc děkuji za super príma neděli kterou jsem mohla s vámi strávit. Naučila jsem se díky vám spoustu nových věcí a posunula svoje hranice zase o kousiček dal :-))) Díky za príma den. Budu se těšit na nějakou další společnou akci :-)

  Lucia Straňavová


Statistika našeho kurzu

Kurzy děláme převážně v Moravském Krasu a Beskydech.

MRKNI NA DALŠÍ REFERENCE


Cena

1 500 Kč / osoba

Místa a termíny kurzu


V případě, že ve vámi vybraném termínu budou nadále platit vládní opatření proti epidemii koronaviru, nabídneme vám náhradní termíny.
30.5.2021 Malenovice
(mapa)
Hotel Rajská bouda
6.6.2021 Moravský Kras
(mapa)
Hotel Skalní Mlýn
Dopravu je možné řešit spolujízdou ZDE nebo autobusem z Blanska
Potvrzení rezervace a bližší informace vám pošleme na e-mail.

Těšíme se na vás.Přihláška