Vystav se chladu 2


Novoroční víkendový kurz, ve kterém se ponoříme hlouběji do naší mysli, dechu a těla. K novým zkušenostem, které vám budou fungovat i v běžném životě. Naučíte se překonávat vlastní limity a zvládnout ledovou vodu s radostí.


Tři víkendová témata

Rozvíjet tyto tři prvky nám umožňuje vystavování se chladu, který přináší energi a zdraví našemu tělu a nové zkušenosti a radost naší mysli.


Co Ti kurz přinese?


Program kurzuV pátek.. proběhne večerní posezení u kterého probereme důležité části, které se učíme ve Vystav se chladu. Pro nedočkavce je připraven relax v ledové vodě.


V sobotu.. budeme pracovat s myslí a dechem. Prohloubíme teoretické i praktické znalosti ovládání fyziologie těla a naučíme se ovlivňovat podvědomé procesy. V několika blocích zaměřených na naše tělo, mysl a dech začneme průběžně své nové znalosti propojovat s chladem. Během dne se zanoříme v ledové vodě.


V neděli.. ráno se zaměříme na oblast práce s emočními stavy. Objevíte způsob, jak v sobě najít a udržet vnitřní klid kdykoliv jej budete potřebovat. Dopoledne se v rámci praktické části vydáme do okolní přírody. Vyzkoušíme si další level. V klidu a s radostí.

Celým kurzem vás provede Roman Štefek, trenér NLP spolu s Lukášem Urbanem.

Z předešlé víkendovkyBližší informaceKurz proběhne v krásném prostředí Beskyd na horské chatě v Malenovicích


Doprava individuální nebo společně s dalšími účastníky výletu. Možnost domluvy ZDE


Příjezd v pátek 6.1. mezi 18:00h - 18:30 hodinou.


Zakončení akce proběhne v neděli 8.1.2024 ca 15.00h.


Ubytování: 2 noci v chatě ve společném pokoji.  K dispozici koupelna, wc, společenská místnost s kuchyňkou.


Stravování: Snídaně, oběd a večeře je v ceně kurzu.


Nutná výbava: pohodlné oblečení, plavky, kraťasy, boty do vody, osuška, podložka (karimatka), turistické oblečení a obuv.

Cena

3 200 Kč / osoba

V ceně jsou zahrnuti lektoři, ubytování i strava.


Jak se přihlásit?

Jednoduše. Stačí vyplnit a odeslat přihlášku.