Víkend na Slovensku


Objevujte pocit osovobozující od jednotvárnosti života a navštivte s námi místa, která posílí nejen vaše tělo, ale i ducha. Život je pohyb, začneme cestou hledání inspirace a svobody mezi tatranskými štíty.

Co vás čeká?


Zrelaxujete, podniknete túru ve Vysokých Tatrách a naučíte se lépe používat své tělo a mysl. Za pomocí NLP, mindfulness, čchi kung a jógy.

Nikdo na celém světě nemá stejné tělo jako vy, a proto je velmi užitečné své tělo poznávat, učit se a pochopit, co dělá, jak se cítí, jak se hýbe nebo co právě potřebuje. Propojení těla a mysli má řadu přínosu jak v oblasti poznávání sebe, tak ve stálém zlepšování kondice a stavu vašeho těla. Budeme se zabývat vědomým pohybem, protože vědomý pohyb znamená soulad, jednotu mezi naším vědomím a tělem.

Přes mentální práci se také díky speciální metodice naučíte, jak si v dnešní zrychlené době plné stresu zachovat klid a trvale jej přivést do života. Poznáte tím i způsob, jakým lze zlepšovat svůj fyzický výkon nejen v horách.

Pobytem vás bude provázet Roman Štefek, NLP trenér s lektory Efri.

Plán víkendu


1 den.. vyrazíme z Brna přes Uherské Hradiště a Trenčín. Do Vysokých Tater dorazíme okolo 14 hodiny. Odpoledne se ponoříme do relaxačních cvičení a zlepšování bdělosti vůči svému tělu. Do vlastního vnímání toho CO dělám, ale hlavně JAK to dělám. Večer následuje volný program s možností využít saunu.

2 den.. ráno nás čeká přejezd do Štrbského plesa a výstup na Bystrou lávku Po návratu si protáhneme tělo a ukážeme, jak zacházet s bdělostí. Co nám umožňuje a jak své myšlení lépe kontrolovat. Následně se naučíme pracovat s vnitřním klidem.

3 den.. se budeme zlepšovat v naslouchání svému tělu a jeho moudrosti. Prohloubíme mentální dovednosti získané za víkend a na závěr proběhne diskuze. Do Brna se vydáme zpátky odpoledne.


Obtížnost výstupu

3 / 5

Středně těžká obtížnost. Cesta nás povede po stezkách, kamenných polích. Zajištěné úseky zde nejsou. Výstup zvládne každý s průměrnou fyzickou kondicí, i ten, kdo s vysohorskou turistikou dosud neměl zkušenosti.

Cena

2 600 Kč / osoba

Co mám v ceně?
Program a lektororskou činnost


Co v ceně není?
Doprava (ca 600Kč v případě spolujízdy), ubytování (1000Kč / osoba) a strava (plná penze cca 350Kč/den)


Přihláška

Kapacita je zaplněna.