Velká Fatra - víkendový pobyt

Víkend bez mobilu


Vypněte mobil, vyslyšte volání přírody. Dvoudenní putování s batohem spojené se spaním v nádherné přírodě mimo civilizaci. To je ideélní volba pro všechny, kteří chtějí vypnout, zrelaxovat, zbavit se stresu a vrátit se domu odpočatí..

Co nás čeká?


Čeká nás dobrodružství, ve kterém na 2 dny opustíme civilizaci. Budeme si užívat přírody a v průběhu putování se učit, jak lépe či přirozeněji zacházet ze svou myslí a emocemi.

Hory vybízejí k odpočinku a zároveň nám umožňují odpoutat se od běžného života, ztišit se a být více sám se sebou. Na našem putování oba prožitky ještě zintenzivníme. Celý den budeme v přírodě a v noci tomu nebude jinak, protože spát budeme venku.

Výletem vás bude provázet Roman Štefek.

Plán výletu


1 den.. vyrazíme z Brna a zavečer dorazíme do Vyšné Revúci, odkud nás čeká menší dvouhodinová tůra k salaši pod Čiernym kameňom, kde také přespíme.

2 den.. po snídaní se vydáme na vrchol Ploská (1532m). Dál naše kroky povedou směrem k chatě pod Borišovom a sedla Chyžky, v jehož blízkosti strávíme večer a přespíme u pohádkové salaše..

3 den.. den započneme praxi jak u dechu tak mysli. Během dne navštívíme Ostredok (1596m) a Krížnou (1574m) odkud začneme sestupovat zpět do Vyšné Revúci. Do vesničky bychom měli dorazit v odpoledních hodinách. Po krátké pauze následuje odjezd tak, abychom dorazili ve večerních hodinách do Brna.


Obtížnost

2 / 5

Lehčí túra vedená po běžných turistických chodnících s převýšením max. 700 výškových metrů za den. Výstup zvládne každý s průměrnou fyzickou kondicí.

Cena

1 800Kč / osoba

Co mám v ceně?
Organizaci a průvodce


Co v ceně není?
Doprava (ca 450Kč v případě spolujízdy) a strava (vlatní)


Přihláška na výlet