Velká Fatra - víkendový pobyt

Valašské setkání


vytváříme prostor pro příjemné trávení volného času společně s lidmi, kteří mají podobné zájmy.

Co nás čeká?

Relax, pálení čarodejnic, dech a dechové techniky, jóga.

Můžeš si přijet odpočinout, zrelaxovat, posedět u ohně, projít se při západu slunce. Miůžeš se potkat s novými lidmi a popovídat si o tom, co tě zajímá, sdílet své zkušenosti a vzájemně se inspirovat ke kvalitnějšímu životu a zdraví. Někoho upálit... Zkrátka, užít víkend a jen tak být.

Našim zázemím bude chata ve valašském stylu, umístěná do zdejší krásné přírody s velkou možností procházek i turistických tras v oblasti podhůří Javorníků a Beskyd.

V sobotu se můžeš seznámit s poznatky, které položily základ Cestě dechu. Budete moci nahlédnout do dechových technik Wim Hofa, Butejka, freedivingu (Apnoi) a skrze něj k cvičením jógy. Nebudou chybět ani zajímavosti s oblasti mentální přípravy.Program pobytu


1 den.. na chatu můžete dorazit kdykoliv po 17 hodině. Večer se můžete těšit na oslavu svátku Beltain (Filipojakubská noc), jehož tradice pochází ze slovanského období.

2 den.. volný program, pomoc s obědem :) možnost aktivit na chatě nebo v jejim okolí. (odpočinek prací, zvířata, možnost koupání, turistika). Odpoledne se můžete zůčastnit povídání o dechu s praktikováním dechových cvičení a jógy. Program bude probíhat až do večera.

2 den.. ráno bude možnost dechové praxe a ranní jógy. Následuje volný program, relaxace, sdílení a loučení se s odpoledním odjezdem.


Kde setkání proběhne?

Velké Karlovice
(místo bude upřesněno)

Co si vzít s sebou?

V chatě jsou pokoje s postelemi a lůžkovinami, spacák ani stan nebudete potřebovat. Doporučujeme si vzít karimatku a pohodlné oblečení - budeme dýchat a cvičit. Dále běžné hygienické potřeby, přezůvky, oblečení na doma i na ven..

Příspěvek

1000Kč / osoba

(na ubytování a výdaje spojené s akcí)

Přihláška