Společné akce - pořádáme srazy, pobyty, tábory pro děti, výlety do hor

Společné akce


Budujeme komunitu lidí se zájmem o dobrodružství, nová přátelství, zlepšování sebe a svého života.

Setkání na Valašsku


Přátelské setkání na Valašsku


Setkání pro všechny, kteří si chtějí užít víkend a zrelaxovat. Přijďte si odpočinout, poznat nové lidi, popovídat si o tom, co vás zajímá, vzájemně se inspirovat. Na programu budou dechové techniky, jóga a oslava Filipojakubské noci.


CHCI NA SETKÁNÍ

Letní tábor pro rodiče s dětmi


Letní tábor pro rodiče s dětmi


Týdenní pobyt pro táty a mámy s dětmi, ve kterém zažiješ spojeni s přírodou a mnohé se o ní naučíš. Čeká tě nabitý program, velké dobrodružství i společná celotáborová hra. S čelovkou v lese dost riskuješ, že tě najde obávaný hejkal.


PŘIPRAVUJEME

Srazy, víkendové akce, výlety a pobyty..


Veškeré pořádané akce děláme pro menší skupiny lidí. Snažíme se, abyste na našich akcích potkali pouze pohodové lidi, protože vše je hlavně o lidech. Společně budeme objevovat hranice svých možností, posilovat víru ve vlastní schopnosti, pracovat na sobě a posouvat se dál, výš a hlouběji. Neseďte doma. Pojďte s námi poznávat sami sebe.

Swinica


Zimní výstup na Swinicu


Víkendový pobyt v Zakopaném, polském horském městečku pod Tatrami. Čeká nás prohlídka města, relax a sobotní výstup na jednu z nejhezčích hor v polské části Vysokých Tater - na Swinicu (2301m). Těšte se na krásné výhledy a zimu v horách, jak se patří.


CHCI NA VÝLET

Vysoké Tatry


Vysoké Tatry


Víkend v pohybu. Objevuje pocit osovobozující od jednotvárnosti života a navštivte s námi místa, která posílí nejen vaše tělo, ale i ducha. Život je pohyb, zažij NLP, trénink bdělosti, čchi kung nebo jógu mezi tatranskými štíty.


CHCI SE ZŮČASTNIT

Na čerstvém vzduchu


Ráno vystrčíte hlavu ze spacáku a pohled vám ustrne na zářivě žlutém slunci, které vplouvá nad hřeben a vrhá první paprsky do údolí. Zhluboka se nadechnete a vychutnáváte si ten pocit, když zmizí spěch a vy máte všechen čas světa.

Slovinsko


Slovinsko s výstupem na Prisojnik


Spatřit nádherné výhledy z Pristojniku, procházet se klikatými horskými cestami k průzračným jezerům a dechberoucím vodopádům, je nezapomenutelným zážitkem. Během pobytu v Julských Alpách nebude ani chybět práce s tělem a myslí.


CHCI NA VÝLET