Společné akce - pořádáme srazy, pobyty, tábory pro děti, výlety do hor

Společné akce, výlety a srazy


Ty nejlepší zážitky často nejsou v cíli, ale cestou k němu. Zažijte ji s námi.

Pracovní pobyty


Víkendy na Valašsku


Máš rád přírodu? Pořídili jsme v krásné přírodě nedaleko Rožnova kousek země a rozhodli se z něj udělat místo, kde se budeme rádi vracet trávit volné chvíle. Zastav se pomoci utvářet místo společně. Přiložit ruku k dílu, zrelaxovat a večer posedět u ohně. Rádi tě uvidíme..


CHCI SE ZAPOJIT

Setkání na Valašsku


Přátelské setkání v Zalese


Setkání pro všechny, kteří si chtějí užít víkend a zrelaxovat. Přijďte si odpočinout, poznat nové lidi, popovídat si o tom, co vás zajímá, vzájemně se inspirovat. Na programu budou dechové techniky, jóga a oslava Filipojakubské noci.


PŘIPRAVUJEME

Letní tábor pro rodiče s dětmi

Letní tábor pro rodiče s dětmi


Týdenní pobyt pro táty a mámy s dětmi, ve kterém zažijete spojeni s přírodou a mnohé se o ní naučíte. Čeká vás nabitý program, dobrodružství a společná celotáborová hra. S čelovkou v lese dost riskujete, že vás najde obávaný hejkal.


PŘIPRAVUJEME

Hory


Hory jsou místem, kde překonáváme sami sebe, prožíváme volnost a nalézáme pokoru, inspiraci a klid.
Výlety do hor pořádáme pro menší skupiny lidí..

Úplně vypnete

Člověka to netáhne do hor, aby pokořil jejich krásu, nebo aby měl blíže k obloze, ale proto, aby měl blíž k sobě. Jsou to právě vrcholy hor, kde se můžeme povznést nad údolí, v němž lidé často žijí v iluzi materiálního světa, pozorovat okolní krajinu a zažívat svobodu.


Zimní výstup na Swinicu

Polské Tatry

Víkendový pobyt v Zakopaném, polském horském městečku pod Tatrami. Čeká nás prohlídka města, relax a sobotní výstup na jednu z nejhezčích hor v polské části Vysokých Tater - na Swinicu (2301m). Těšte se na krásné výhledy a zimu v horách, jak se patří.


CHCI NA VÝLET

Putování Velkou Fatrou

Velká Fatra, Slovensko

Potřebujete vypnout? Vyslyšte volání přírody. Dvoudenní putování s batohem spojené se spaním v nádherné přírodě mimo civilizaci. To je ideélní volba pro všechny, kteří chtějí vypnout, zrelaxovat, zbavit se stresu a vrátit se domu odpočatí.


CHCI NA VÝLET

Na čerstvém vzduchu

Ráno vystrčíte hlavu ze spacáku a pohled vám ustrne na zářivě žlutém slunci, které vplouvá nad hřeben a vrhá první paprsky do údolí. Zhluboka se nadechnete a vychutnáváte si ten pocit, když zmizí spěch a vy máte všechen čas světa.


Italské dolomity

Dolomity

Výlet do Italských Dolomit s ferratovým lezením a turistikou. Navštívíme Monte Averau, Cinque Torri, Secedu a Sass Rigais. Doporučujeme jak milovníkům hor, tak ferratovým začátečníkům i pokročilým. Čeká nás prodloužený víkend v srdci přírody, kde se hory barví na svítícím slunci všemi barvami.


CHCI NA VÝLET

Černá Hora a Albánie

Černá Hora a Albanie

Objevte tradice balkánských pobřežních měst, tamní kuchyni, divokost řek, rozlehlost nekonečných pastvin, majestátnost vápencových štítů a nepřístupnost panenských hor v "zemi orlů". Vydej se do hor, sjeď divokou řeku a odpočiň si u moře.


CHCI NA VÝLET

Řekli o nás


  • "Musim sa podakovat Horalskej vyzve, ktora ma zaroven donutila posuvat moje hranice a prekonat sameho seba po fyzickej stranke. “Ked sa uz budete citit ze ste na dne, tak nevahajte sa odrazit a ist si za svojim cielom”. Zachvilku to bude rok co som zmenil svoje ja a zatial stabilne dole -15,6 kg. Mne sa to oplatilo a ako jeden z vyhercov som sa ocitol na samom vrchole Trigravu"

    Michal

  • "Horalská výzva bola pre mňa niečím novým. Dobrodružstvom. Zúčastnila som sa síce len prvej časti čiže 3 vrcholy do 1 500 m. n. m. ale ani to nebolo vôbec jednoduché. Zdalo sa, že to bude hračka ale nepriaznivé počasie nám prekazilo plány. No napriek tomu to bolo veľké dobrodružstvo, kedy sme boli bližšie k prírode. Bližšie k sebe. Neodniesla som si výhru ale niečo omnoho cennejšie. Pocit, že som prekonala sama seba, pocítila voľnosť a našla v tichu prírody odpovede. Veľmi ma mrzí, že som sa nezúčastnila celej výzvy, snáď pri ďalšej to vyjde."

    Julia