Společné akce - pořádáme srazy, pobyty, tábory pro děti, výlety do hor

Společné akce, výlety a srazy


Ty nejlepší zážitky často nejsou v cíli, ale cestou k němu. Zažijte ji s námi.

Setkání na Valašsku


Přátelské setkání na Valašsku


Setkání pro všechny, kteří si chtějí užít víkend a zrelaxovat. Přijďte si odpočinout, poznat nové lidi, popovídat si o tom, co vás zajímá, vzájemně se inspirovat. Na programu budou dechové techniky, jóga a oslava letního slunovratu.


PŘIPRAVUJEME

Letní tábor pro rodiče s dětmi


Letní tábor pro rodiče s dětmi


Týdenní pobyt pro táty a mámy s dětmi, ve kterém zažiješ spojeni s přírodou a mnohé se o ní naučíš. Čeká tě nabitý program, velké dobrodružství i společná celotáborová hra. S čelovkou v lese dost riskuješ, že tě najde obávaný hejkal.


PŘIPRAVUJEME

Pořádané akce děláme pro menší skupiny lidí...


Společně objevujeme hranice svých možností, posilujeme víru ve vlastní schopnosti. Pracujeme na sobě a posouváme se dál, výš a hlouběji.

Swinica


Zimní výstup na Swinicu


Víkendový pobyt v Zakopaném, polském horském městečku pod Tatrami. Čeká nás prohlídka města, relax a sobotní výstup na jednu z nejhezčích hor v polské části Vysokých Tater - na Swinicu (2301m). Těšte se na krásné výhledy a zimu v horách, jak se patří.


TERMÍN JIŽ PROBĚHL

Vysoké Tatry


Vysoké Tatry


Víkend v pohybu. Objevuje pocit osovobozující od jednotvárnosti života a navštivte s námi místa, která posílí nejen vaše tělo, ale i ducha. Život je pohyb, zažij NLP, trénink bdělosti, čchi kung nebo jógu mezi tatranskými štíty.


TERMÍN JIŽ PROBĚHL

Na čerstvém vzduchu


Ráno vystrčíte hlavu ze spacáku a pohled vám ustrne na zářivě žlutém slunci, které vplouvá nad hřeben a vrhá první paprsky do údolí. Zhluboka se nadechnete a vychutnáváte si ten pocit, když zmizí spěch a vy máte všechen čas světa.

Zermatt s výstupem na Breithorn


Zermatt s výstupem na Breithorn


Projděte okruhem s nádhernými výhledy na Matterhorn, k dechberoucím jezerům a skalnatému hřebenu Gornergratu. Vystoupejte na čtyřtisícovku Breithorn a užijte si výhledy na majestátní pohoří i malebná údolí. Vyražte s námi do jednoho z nejkrásnějších míst světa - do Zermattu.


TERMÍN JIŽ PROBĚHL

Slovinsko


Slovinsko s výstupem na Prisojnik


Spatřit nádherné výhledy z Pristojniku, procházet se klikatými horskými cestami k průzračným jezerům a dechberoucím vodopádům, je nezapomenutelným zážitkem. Během pobytu v Julských Alpách nebude ani chybět práce s tělem a myslí.


TERMÍN JIŽ PROBĚHL

Úplně vypnete


Člověka to netáhne do hor, aby pokořil jejich krásu, nebo aby měl blíže k obloze, ale proto, aby měl blíž k sobě. Jsou to právě vrcholy hor, kde se můžeme povznést nad údolí, v němž lidé často žijí v iluzi materiálního světa, pozorovat okolní krajinu a zažívat svobodu.