Kurzy - vzdělávací kurzy v oblasti seberozvoje

Kurzy sebeposílení


pro všechny, kteří se chtějí rozvíjet a prožívat život s radostí

Vystav se chladu


Vystav se chladu


Nosíme oblečení, uměle si doma i v práci regulujeme teplotu. Výrazně tak oslabujeme základní funkce těla v přirozeném prostředí a mechanismy zajišťující přežití. Vedle řady přínosů pro zdraví získáváme vystavováním se chladu dovednosti, které nám pomáhají zdolat i ty největší překážky pomocí nastavení mysli..


ZVLÁDNOUT CHLAD

Vystav se chladu 2 - víkendový kurz


Vystav se chladu 2 - víkendový kurz


Na samém začátku nového roku opět proběhne víkendový kurz
Vystav se chladu 2. V krásném prostředí Beskyd budeme v roubence u krbu prohlubovat dovednosti, pracovat se svou hlavou, dechem a tělem, abyste si tyto zkušenosti vzápěti mohli ověřit venku na vlastní kůži.


CHCI NA KURZ


Vnitřní oheň


Seznamte se s principy, které vám vnesou do života lehkost a usnadní cestu k vašim přáním. Potřebujete si věřit, objevit v sobě sílu a odvahu jít vlastní cestou. Radost vám pak nebude kýženou odměnou na konci poutě, ale každodenním společníkem. Součástí kurzu je Firewalking - přechod přes žhavé uhlíky.


VLASTNÍ CESTOU

4 dny v přírodě


4 dny v přírodě


Na 4 dny vyrazit do přírody, celý svět si nést jen v batohu. Tam brzy zjistíte, že čím méně jste si sebou vzali, tím více získáváte. Vracíte se zpátky ke kořenům a plnými doušky si užíváte prosluněné dny uprostřed lesní samoty. V ozvěně zpěvu ptáků uslyšíte hlas vlastního srdce. Je to starý a přesto nový svět. Pomáháme vám s přírodou růst..


TO MĚ ZAJÍMÁ

Krok za krokem

Řekli o nás


 • "Pánové upřímně ještě v neděli ráno jsem hledal důvod, který Vám napíšu, že nedorazím, dokonce mi tekla krev z nosu, ale byl jsem nesmírně rád, že jsem to dal. Zanoření bylo super, ale byla to jen drobná třešnička na dortu toho co se událo před tím. Informace a dýchání všechno mě zaujalo a jsem toho plný. Hledám superlativy kterými bych ten kurz častoval, ale nechám to na prostém DÍKY. Bylo mi ctí Vás poznat a doufám, že jsme se neviděli naposledy."

  Jaroslav Mauler

 • "Kurz byl pro mě silným zážitkem a posunul mě o velký kus vpřed. Proto bych rád motivoval další lidi, aby se ho taky zúčastnili a změnili svůj pohled na chlad a zimu. Přeju hodně spokojených účastníků a díky, že dáváte lidem možnost vyzkoušet si tuhle skvělou metodu."

  Patrik Zouhar

 • "Děkuji za parádní víkend - Romanovi, Lukášovi i Ondrovi...Byla to pecka! Jsem z víkendu opravdu moc nadšená, moc mi dal, posunul mé hranice. Já jsem velký zmrzlík, spím v ponožkách, stále studené ruce i nohy , proto jsem do toho šla, abych tohle změnila a věřím, že díky vodě jsem na správné cestě. To co se mi zdálo nemožné, se stalo skutečností a ještě teď nemůžu uvěřit, že jsem zvládla 2 x ponor do zimní Satiny !!! Za to Vám třem velké díky , sobě taky a já jsem odhodlaná pokračovat.

  Moc zdravím a ještě jednou velké DÍKY

  Magdalena Kodajkova

 • "Děkuji za společný nedělní den! Mně osobně se váš kurz nesmírně líbil, vzala jsem si od vás hodně inspirace nejen směrem k ledové vodě, užila jsem si poznání nového a endorfiny na závěr akce také vykonaly svoji práci :) Co mi přišlo opravdu velmi zajímavé, bylo zažití si na vlastní kůži vámi zmiňované léčivé účinky ledové lázně - v Sázavě jsem nechala svoje nachlazení, po rýmě už poté nebylo ani památky a co mi připadalo ještě zajímavější - po koupeli mi došlo, že můžu zcela volně hýbat krkem, který jsem měla do té doby zatuhlý a nemohla jsem dost dobře otočit hlavu."

  Šárka Knotková

 • "Moc děkuji za nevšední a nezapomenutelný zážitek, moc jsem si to v sobotu užila. Doma moje nadšení oslovilo i manžela, věřím, že se brzy potkáte na nějakém dalším workshopu. :)"

  Marcela Chvátalová

 • "Odpoveď na otázku: "tak jaký to bylo?" Né, že bych přestala milovat teplo, ale už vím, že studenou vodu přežiju. Je to určitý psychologický a vývojový milník :-) Další překonaný srach, další otevřené možnosti. Zkušenost, která se může hodit. Díky za to :-)"

  Míša Sochorová

 • "Moc děkuji za super príma neděli kterou jsem mohla s vámi strávit. Naučila jsem se díky vám spoustu nových věcí a posunula svoje hranice zase o kousiček dal :-))) Díky za príma den. Budu se těšit na nějakou další společnou akci :-)

  Lucia Straňavová