Reference účastníků kurzů, výletů do hor a fotogalerie

"Pánové upřímně ještě v neděli ráno jsem hledal důvod, který Vám napíšu, že nedorazím, dokonce mi tekla krev z nosu, ale byl jsem nesmírně rád, že jsem to dal. Zanoření bylo super, ale byla to jen drobná třešnička na dortu toho co se událo před tím. Informace a dýchání všechno mě zaujalo a jsem toho plný. Hledám superlativy kterými bych ten kurz častoval, ale nechám to na prostém DÍKY. Bylo mi ctí Vás poznat a doufám, že jsme se neviděli naposledy."

Jaroslav Mauler

"Děkuji za parádní víkend - Romanovi, Lukášovi i Ondrovi...Byla to pecka! Jsem z víkendu opravdu moc nadšená, moc mi dal, posunul mé hranice. Já jsem velký zmrzlík, spím v ponožkách, stále studené ruce i nohy , proto jsem do toho šla, abych tohle změnila a věřím, že díky vodě jsem na správné cestě. To co se mi zdálo nemožné, se stalo skutečností a ještě teď nemůžu uvěřit, že jsem zvládla 2 x ponor do zimní Satiny !!! Za to Vám třem velké díky , sobě taky a já jsem odhodlaná pokračovat.

Moc zdravím a ještě jednou velké DÍKY

Magdalena Kodajkova

"Děkuji za společný nedělní den! Mně osobně se váš kurz nesmírně líbil, vzala jsem si od vás hodně inspirace nejen směrem k ledové vodě, užila jsem si poznání nového a endorfiny na závěr akce také vykonaly svoji práci :) Co mi přišlo opravdu velmi zajímavé, bylo zažití si na vlastní kůži vámi zmiňované léčivé účinky ledové lázně - v Sázavě jsem nechala svoje nachlazení, po rýmě už poté nebylo ani památky a co mi připadalo ještě zajímavější - po koupeli mi došlo, že můžu zcela volně hýbat krkem, který jsem měla do té doby zatuhlý a nemohla jsem dost dobře otočit hlavu."

Šárka Knotková

 • "Kurz byl pro mě silným zážitkem a posunul mě o velký kus vpřed. Proto bych rád motivoval další lidi, aby se ho taky zúčastnili a změnili svůj pohled na chlad a zimu. Přeju hodně spokojených účastníků a díky, že dáváte lidem možnost vyzkoušet si tuhle skvělou metodu."

  Patrik Zouhar

 • "Akce byla fakt super. Cítily jsme se po ní s holkama skvěle. Hodně nabité a inspirované... Cvičím dýchání a ukázala jsem to i svým dětem. Zkouší to teď hlavně nejstarší syn, který zjistil, že neumí vůbec dýchat do břicha. Říkal, že je to dobrý relax :-) a taky vnímá, že už ho nepíchá při běhání. Takže ještě jednou moc děkuji za velkou inspiraci  :-) Je to pecka !!!!!!"

  Pavla Škrotková

 • "Moc děkuji za nevšední a nezapomenutelný zážitek, moc jsem si to v sobotu užila. Doma moje nadšení oslovilo i manžela, věřím, že se brzy potkáte na nějakém dalším workshopu. :)"

  Marcela Chvátalová

 • "Odpoveď na otázku: "tak jaký to bylo?" Né, že bych přestala milovat teplo, ale už vím, že studenou vodu přežiju. Je to určitý psychologický a vývojový milník :-) Další překonaný srach, další otevřené možnosti. Zkušenost, která se může hodit. Díky za to :-)"

  Míša Sochorová

 • "Moc děkuji za super príma neděli kterou jsem mohla s vámi strávit. Naučila jsem se díky vám spoustu nových věcí a posunula svoje hranice zase o kousiček dal :-))) Díky za príma den. Budu se těšit na nějakou další společnou akci :-)

  Lucia Straňavová

parallax background
Hory jsou samy o sobě
pohádkou, ale s námi mají
o dost napínavější děj


"Musim sa podakovat Horalskej vyzve, ktora ma zaroven donutila posuvat moje hranice a prekonat sameho seba po fyzickej stranke. “Ked sa uz budete citit ze ste na dne, tak nevahajte sa odrazit a ist si za svojim cielom”. Zachvilku to bude rok co som zmenil svoje ja a zatial stabilne dole -15,6 kg. Mne sa to oplatilo a ako jeden z vyhercov som sa ocitol na samom vrchole Trigravu"

Michal, Horalská výzva

"Horalská výzva bola pre mňa niečím novým. Dobrodružstvom. Zúčastnila som sa síce len prvej časti čiže 3 vrcholy do 1 500 m. n. m. ale ani to nebolo vôbec jednoduché. Zdalo sa, že to bude hračka ale nepriaznivé počasie nám prekazilo plány. No napriek tomu to bolo veľké dobrodružstvo, kedy sme boli bližšie k prírode. Bližšie k sebe. Neodniesla som si výhru ale niečo omnoho cennejšie. Pocit, že som prekonala sama seba, pocítila voľnosť a našla v tichu prírody odpovede. Veľmi ma mrzí, že som sa nezúčastnila celej výzvy, snáď pri ďalšej to vyjde."

Julia, Horalská výzva