Cesta dechu


Tvůj dechový potenciál je mnohem větší, než si myslíš. Je jedno, jestli jsi profi sportovec, nebo člověk s minimální fyzickou aktivitou, na věku nehledě. Vždy můžeš vzít zodpovědnost za své zdraví do svých rukou a začít praktikovat cestu dechu. Skrze využití tvého nového dechového potenciálu rychle a efektivně získáš energii, sílu a odolnost.

Vydej se s námi cestou dechu.MÁM ZÁJEM O KURZ


Co Ti kurz přinese?

jako bonus nabízíme pro zájemce možnost projít přípravou a užít si koupel v ledové vodě.

Lektoři 

Kurzem vás provede Lukáš Urban, který se praktikováním dechu zabývá již přes 6 let a Roman Štefek, trenér NLP

Cena

3 000 Kč / kurzovné za osobu
+ 1500Kč za ubytování ve srubu na dvě noci a stravu (so+ne)Kdy?

30.8 -1.9.2024


Kde?

Moravský KrasCo sebou?

Pohodlné oblečení - oblečení a obuv na venek i do vnitřních prostor. Podložku (karimatku), deku, případně, pokud se budete chtít jít osvěžit do ledové vody,  pak  plavky, osušku a boty do vody.


Časová osa kurzuV pátek..  příjezd 18-19h následuje společná večeře, seznámení a úvodní část ke kurzu.


V sobotu.. po snídani se začneme věnovat tématu správného dýchání, posilovat bránici a zlepšíme využití kyslíku pro kondici a naše zdraví. V odpolední praktické částí začneme měnit fyziologii těla. Zjistíme, jak předcházet nemocem a nachlazením, jak posílit imunitu, zaměříme se na zvyšování odolnosti těla. V souvislosti s dechem budeme také pracovat s myslí.  Vyzkoušíme si, jak nás mysl a dech ovlivňuje, jak si zlepšit náladu a energii, kontrolovat stres během každodenního života a lépe relaxovat.  Večer následuje volná diskuze s lektory.V neděli.. budeme procházet sestavou dechových cvičení, určených pro každodenní použití. Pomůžou nám zlepšit tělesnou rovnováhu, navýšit energii, odbourat stres, zlepšit imunitu a mentální pohodu. Kdo bude chtít, můžeme si užít relax ve studené vodě na krásném místě v Krasu, kde jen zřídka kdy voda překročí teplotu 5 stupňů...  Závěr kurzu proběhne cca v 15h.

.

Přihláška