Kurz Cesta dechu


Tak jako každá stavba stojí na základech, tak lidský život stojí na kyslíku. Je to takové superpalivo. A klíčovou roli, i když ji bereš za automatickou, hraje dech. Celý život dýcháš podvědomě. Když ale teď svému dechu pověnuješ chvíli času navíc, zbytek života můžeš prožít mnohem hodnotněji. Když ovlivníš, jak dýcháš, ovlivníš zdraví v celém svém dalším životě.

Vydej se s námi cestou dechu.MÁM ZÁJEM O KURZ


Co Ti kurz přinese?

... jako bonus pro zájemce – využití dechu pro otužování.


Cena

2 600 Kč / kurzovné za osobu
+ 2000,- Kč za ubytování a stravu (plná penze od pátku večer do neděle odpoledne)Kdy?

24.-26. březen 2023


Kde?

Květnov 53, okres Havlíčkův Brod


Lektoři 

Kurzem vás provede Lukáš Urban, který se praktikováním dechu zabývá již přes 6 let 
a Roman Štefek, trenér NLP


Co sebou?

pohodlné oblečení, podložka (karimatka), oblečení a obuv na venek i do vnitřních prostor. Případně, že budete chtíti jít i do vody, pak  plavky, osušku a boty do vody.


Časová osa kurzuV pátek..  příjezd 18-19h následuje společná večeře, seznámení a úvodní část ke kurzu.


V sobotu.. po snídani se začneme věnovat tématu správného dýchání, restartu, budeme pracovat s myslí v souvislosti s dechem. Odpolední praktickou částí začneme  měnit fyziologii těla a zvyšovat odolnost těla na oxid uhličitý. Budeme trénovat přidušování při pohybových aktivitách a zároveň i relaxovat a učit se způsoby, jak zvládat stres. Zbyde čas také na možnost navštívit saunu, povídání a hry.V neděli.. budeme procházet sestavou dechových cvičení, určených pro každodenní použití. Pomůžou nám zlepšit tělesnou rovnováhu, navýšit energii, odbourat stres, zlepšit imunitu a mentální pohodu. Závěr kurzu proběhne cca v 15h.

.

Přihláška