4 dny v přírodě


Zaměř pohled tam, kam si se nedíval.Odlož starosti a povinnosti. V přírodě si brzy zvykneš na to jen být. Ať už budeš sedět na vyhřáté louce nebo pozorovat koruny stromů, vše kolem Ti začne připadat úplně přirozené. Do hrsti nasbíráš pár bylin a vodu z potoku ohřeješ na čaj k večernímu představení luny a hvězd.

V přírodě je zkrátka dobře a každý den Ti zpříjemní jedinečný program. Ten před pobytem doladíme společně, abys si odnesl co nejvíc. Tvůj svět se smrskne na pár věcí a opravdu, budeš se mýt jen v přírodě. Ale žádné obavy, po chvíli se v ní budeš cítit jako doma.

Než slunce dopluje z rána do večera, příroda vás zavede do jiných světů. Právě tam si o sobě uvědomíte spoustu věcí a každý den se něčemu naučíte. I přes to, že se 4 dny mohou zdát dlouhé, uteče to jako voda.


Proč na 4 dny do přírody?


Les nás provázel od nepaměti. Možná proto se do něj pořád vracíme, jsme v něm schopni objevovat dlouho opomíjená místa - a nejčastěji to jsou místa v nás samých. Nikdo nás nezná lépe, než příroda. Ví, jak nás uklidnit a jak nám pomoci se rozpomenout na věci v našich srdcích, na které jsme už zapomněli. Předáme Ti naše zkušenosti a příroda se postará o zbytek. Budeš v rukou nejlepší učitelky.


V přírodě posílíš..


Co potřebuješ vědět


Čtyřdenní pobyt v přírodě probíhá na místech, která dobře známe a jsou ideální k našemu účelu. Nemusíš se proto ničeho bát, žádné nebezpečí na Tebe číhat nebude. Před odjezdem společně upravíme některé části programu tak, aby Ti plně vyhovoval. Dozvíš se veškeré instrukce – co můžeš v přírodě očekávat, co si vzít s sebou, a co naopak nechat doma.

V přírodě si vytvoříš své zázemí, místo, kolem kterého se budeš pohybovat. Jako dárek od nás získáte mapu s vyznačenými místy, kde na Tebe budou čekat milá překvapení. I přes to, že pobyt budeš absolvovat především sám, v průběhu dnů se budeme pravidelně vídat. Naše pravidelné návštěvy budou důležité, neboť podle času se až do odjezdu řídit nebudeš.

V ceně pobytu pro Tebe máme připraven detoxikační program. Pokud nebude dohodnuto jinak, stravování bude probíhat ve formě čerstvých šťáv z ovoce a zeleniny.

Pobytem Tě bude provázet Roman Štefek, certifikovaný NLP trenér a mentální kouč.


Z předešlých pobytů


U nás věci děláme jinak


Pobytem to nekončí. Práce na sobě je proces, který vyžaduje čas. Proto i po kurzu podporujeme ty, kteří o to stojí. Přes zprávy, osobně, nebo opět v přírodě na dalším pokračování.


Cena

5 000 Kč / osoba


Místo a termín kurzu25. - 28.9.2023 Strážovské vrchy
(mapa)


Termín kurzu je možné domluvit i individuálně.

Potvrzení rezervace a bližší informace vám pošleme na e-mail.

Těšíme se na vás.Přihláška