4 dny v přírodě

4 dny v přírodě


Zaměřte pohled tam, kam jste se nedívali.


Odložte starosti a povinnosti. V přírodě si brzy zvyknete na to jen být. Ať už budete sedět na vyhřáté louce nebo pozorovat koruny stromů, vše kolem vám začne připadat úplně přirozené. Do hrsti nasbíráte pár bylin a vodu z potoku ohřejete na čaj k večernímu představení luny a hvězd.

V přírodě je zkrátka dobře a každý den vám zpříjemníme jedinečný program. Ten před pobytem doladíme společně, abyste si odnesli co nejvíc. Váš svět se smrskne na pár věcí a opravdu, budete se mýt jen v přírodě. Ale žádné obavy, po chvíli se v ní budete cítit jako doma.

Než slunce dopluje z rána do večera, příroda vás zavede do jiných světů. Právě tam si o sobě uvědomíte spoustu věcí. I přes to, že se 4 dny mohou zdát dlouhé, uteče to jako voda. Může se stát, že se budete těšit domů, nebo si dokonce přát, aby se pobyt prodloužil. Nicméně po návratu domů už váš život nebude jako dřív.


Proč na 4 dny do přírody?


Les nás provázel od nepaměti. Možná proto se do něj pořád vracíme, jsme v něm schopni objevovat dlouho opomíjená místa - a nejčastěji to jsou místa v nás samých. Nikdo nás nezná lépe, než příroda. Ví, jak nás uklidnit a jak nám pomoci se rozpomenout na věci v našich srdcích, na které jsme už zapomněli. Předáme Vám naše zkušenosti a příroda se postará o zbytek. Budete v rukou nejlepší učitelky.


Posílíte..

Co potřebujete vědět


Čtyřdenní pobyt v přírodě probíhá na místech, která dobře známe a jsou ideální k našemu účelu. Nemusíte se proto ničeho bát, žádné nebezpečí na Vás číhat nebude. Před odjezdem společně upravíme některé části programu tak, aby Vám plně vyhovoval. Dozvíte se veškeré instrukce – co můžete v přírodě očekávat, co si vzít s sebou, a co naopak nechat doma.

V přírodě si vytvoříte své zázemí, kolem kterého se budete pohybovat. Jako dárek od nás získáte mapu s vyznačenými místy, kde na Vás budou čekat milá překvapení. I přes to, že pobyt budete absolvovat především sami, v průběhu dnů se budeme pravidelně vídat. Naše pravidelné návštěvy budou důležité, neboť podle času se až do odjezdu řídit nebudete.

V ceně pobytu pro Vás máme připraven detoxikační program. Pokud nebude dohodnuto jinak, stravování bude probíhat ve formě čerstvých šťáv z ovoce a zeleniny.

Pobytem Vás bude provázet Roman Štefek, certifikovaný NLP trenér a mentální kouč.

Dopravu řešíme individuálně nebo formou spolujízdy.U nás věci děláme jinak


Pobytem to nekončí. Práce na sobě je proces, který vyžaduje čas. Proto i po kurzu podporujeme ty, kteří o to stojí. Přes zprávy, osobně, nebo opět v přírodě na dalším pokračování.


Cena

5 000 Kč / osoba

Místo a termín kurzu


7. - 10.6.2021 Strážovské vrchy
(mapa)

5. - 8.7.2021 Jeseníky
(mapa)

Termín kurzu je možné domluvit i individuálně.

Potvrzení rezervace a bližší informace vám pošleme na e-mail.

Těšíme se na vás.Přihláška